DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Vaizdo kameros

Mūsų asortimente - platus vaizdo kamerų asortimentas. Dahua Technology IP vaizdo kameros suteikia neribotas galimybes vaizdo stebėjimui tiek namų erdvėje, tiek viešosiose, miesto zonose. Mūsų asortimente: įvairios raiškos vaizdo kameros (iki 4K raiškos), įvairaus matomumo nakties metu, valdomos kameros (PTZ), automobilių numerių atpažinimo kameros (ANPR). Modernios technologijos leidžia išgauti puikų vaizdą tamsoje, vaizdo kameros tampa vis išmanesnės.

Plačiau susipažinti su vaizdo kamerų galimybėmis kviečiame įraše apie integruotas AI (dirbtinio intelekto) funkcijas.

Mūsų įraše apie vaizdo kamerų laikiklių ir aksesuarų pasirinkimą sužinosite, kaip pasirinkti reikiamus priedus vaizdo kameroms. 

Jei Jums reikiamos vaizdo kameros neturime šiuo metu asortimente, susisiekite su mumis - patikslinsime galimą gavimo laiką.

Filtrai
Rikiavimas

Aktyvūs filtrai

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos