DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Vaizdo kamerų laikiklių ir aksesuarų pasirinkimas

Tvirtinimo detalės komplektuojamos atskirai prie vaizdo kamerų, priklausomai nuo įrengimo specifikacijos bei kameros tipo. Laikikliai gali būti: tvirtinimui prie lubų ir sienų, tvirtinimui ant stulpo, ant kampo, tinkami naudojimui viduje ar lauko sąlygoms. Laikikliai skiriasi priklausomai nuo vaizdo kameros korpuso, dydžio, tipo. Stengiamės kiekvienos vaizdo kameros aprašymo puslapyje pateikti tai kamerai tinkamus priedus. Tačiau, jei svarbu tinkamus priedus pasirinkti greitai, siūlome pasinaudoti specialiais įrankiais.

Dahua kamerų kronšteinai

Greitą ir patogų įrankį vaizdo kamerų priedų pasirinkimui galite rasti mūsų vaizdo stebėjimo sistemų gamintojo Dahua Technology puslapyje:

VAIZDO KAMERŲ PRIEDŲ PASIRINKIMO GIDAS

Aktualu greitai pasirinkti reikiamus priedus skirtingų tipų vaizdo kameroms? Parsisiųskite PDF dokumentą su patogia priedų pasirinkimo schema. Susiraskite reikiamus vaizdo kamerų modelių kodus ir sekite schema:

Vaizdo kamerų priedų pasirinkimo schema.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos