C14 sąsaja

C14 sąsaja
  • Išorinė modulių E7, G7 ir G10 sąsaja, skirta apsaugos centralės telefoninio komunikatoriaus pranešimams priimti;
  • maitinimo įtampa: 12.6 V;
  • naudojama srovė: 60 mA;
  • darbo aplinkos temp.: nuo -10ºC iki +55ºC.

Smulkiau


Buhalterinis kodas: PCC14


Kaina: 30,00€ su PVM

1 vnt. sandėlyje


Į palyginimą

Premijų sistemaUž šią prekę premijos taškai neskiriami.


Signalizacijos pranešimų perdavimo patikimumui užtikrinti, sąsaja C14 sistemai leidžia pranešimus perduoti į stebėjimo pultą pagal vieną iš 3 pranešimų maršruto parinkimo algoritmų:

 

1. Pagrindinis ryšys - telefono linijomis, o alternatyvus ryšys - interneto tinklai ar pasirinktas GSM ryšio kanalas (-ai), t.y. sąsaja C14 centralei leidžia skambinti į stebėjimo pultą ir perduoti telefoninio komunikatoriaus pranešimus per telefono linijas, o šiam ryšiui nutrūkus, sąsaja nukreipia pranešimus perdavimo moduliui (E7, G7 ar G10), kad pastarasis išsiųstų į stebėjimo pultą per interneto ar GSM tinklus.

 

2. Pagrindinis ryšys - interneto tinklai ar pasirinktas GSM ryšio kanalas (-ai), o alternatyvus ryšys - telefono linijos, t.y. perdavimo moduliai (E7, G7 ar G10) centralės telefoninio komunikatoriaus pranešimus priima per sąsają C14 ir siunčia į stebėjimo pultą per interneto ar GSM tinklus, o ryšiui nutrūkus, sąsaja C14 inicijuoja centralės skambutį į stebėjimo pultą pavojaus pranešimams perduoti telefono linijomis.

 

3. Ryšys su stebėjimo pultu - tik interneto tinklai ar pasirinktas GSM ryšio kanalas (-ai), t.y. sąsaja nukreipia apsaugos centralės telefoninio komunikatoriaus pranešimus perdavimo moduliui (E7, G7 ar G10), kad pastarasis išsiųstų į stebėjimo pultą per interneto ar GSM tinklus.

 

C14 specifikacijos

Informacijos priėmimas

DTMF signalais Contact ID protokolu

Fiksuotasis sąsajos numeris

1234

Maitinimo įtampa

12.6 V, Leistinos kitimo ribos nuo 10 V iki 15 V

Naudojama srovė

60 mA

Darbinė temperatūra

Nuo -10ºC iki +55ºC

Matmenys

65x50x20 mm

Masė

0,030 kg

Valiuta Lt

Prekių krepšelis

(tuščia)

Prekių palyginimas

Pasirinkite prekes, kurias norite palyginti.
Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt