Tvorų apsaugos sistema TRIBO-S (4)

 • Forteza Tribo-S 4 zonų pasyvus jutiklis.
 • Sistema yra skirta bet kokio tipo tvorų apsaugai nuo perlipimo ar išardymo. Įsibrovėlis bus aptiktas dar prieš patekdamas į svarbaus objekto teritoriją. Apsaugos darbuotojai gali nedelsdami reaguoti į pažeidimus ir sustabdyti įsibrovėlį, kol jis neįvykdė nusikaltimo.
 • Kiekviena zona iki 300 m.
 • TRIBO-S procesoriaus išmatavimai: 215 X 56 X 124 mm.
Skaityti daugiau
Kaina fizinėje parduotuvėje gali skirtis
Kaina:
1 781,12 €
1 472,00 € be PVM

Prekės informacija

Tvorų apsaugos sistema Forteza TRIBO-S (4)

Sistema yra skirta bet kokio tipo tvorų apsaugai nuo perlipimo ar išardymo. Įsibrovėlis bus aptiktas dar prieš patekdamas į svarbaus objekto teritoriją. Apsaugos darbuotojai gali nedelsdami reaguoti į pažeidimus ir sustabdyti įsibrovėlį, kol jis neįvykdė nusikaltimo.

Kur naudojama Tribo sistema?

Sistema naudojama objektuose, kuriems būdinga netaisyklinga perimetro forma, t.y. kai ekonominiu požiūriu neapsimoka naudoti mikrobanginių jutiklių arba mikrobanginiams jutikliams neįmanoma užtikrinti išskirtinės zonos. Šiuos jutiklius galima naudoti pramoninių patalpų, oro uostų, jėgos struktūrų padalinių, jėgainių, privačių patalpų ir t.t. apsaugai.

Tvorų tipai: plonas suvirintas tinklas, viela su ašmenėmis, kaustytos geležies tvora, tvora iš sijų, spygliuota viela, gofruoto metalo tvora, medinė tvora, plytinė tvora, spiralinės vielos tvora, betoninė tvora ir kitos.

KAIP TAI VEIKIA?

Jutiklis yra visiškai pasyvus. TRIBO-S (4) sistema turi keturias zonas (jutiklio įėjimus). Kiekvienoje zonoje yra prie tvoros pritvirtintas jautrus elementas kuris sujungiamas su signalo apdorojimo panele TRIBO-S. Įsibrovėlis bando perlipti per tvorą ir ją keliose vietose deformuoja. Deformacija ir/ar vibracija persiduoda į jautraus elemento tvirtinimo mazgus. Per tvirtinimo mazgus deformacija ir/ar vibracija nuo tvoros persiduoda į jautruji elementą. TRIBO-S procesorius aptinka jautraus elemento deformaciją ir/ar vibracija. TRIBO-S jutiklis aktyvuoja pavojaus signalą, jei gautų elektros iškrovų skaičius viršija normą.

Tribo

PRIVALUMAI:

 • DRAUGIŠKI VARTOTOJUI – jutiklius lengva montuoti ir reguliuoti, be to, sezoninė jų priežiūra nereikalinga.
 • IŠLAIDŲ OPTIMIZAVIMAS - dviejų modelių ( Tribo-S (2) ir Tribo-S (4)) buvimas leidžia klientui optimizuoti išlaidas, organizuojant apsaugą trumpesniam perimetrui, kur pakanka iki 2 apsaugos zonų - parenkant pigesnį modelį (Tribo-S (2)).
 • AUKŠTA KOKYBĖ – mes naudojame naujausias elektronines detales, kurios tarnauja iki 8 metų. Atliekama visapusiška kiekvienos detalės patikra.
 • LABAI VEIKSMINGI ALGORITMAI – mes naudojame naujausius efektyvius algoritmus, skirtus skaitmeminiam signalo apdorojimui. Dėl to užtikriname maksimalų atsparumą trukdžiams ir signalo apdorojimo patikimumą. Jutikliai  yra atsparūs lietaus, sniego, rūko, žaibavimo, apledėjimo, saulės radiacijos, elektromagnetinio lauko iki 500 kV, augmenijos, paukščių ir gyvūnų įtakai.
 • AUKŠTO LYGIO INTEGRACIJA – jutiklius lengva derinti su daugeliu modernių integruotų apsaugos sistemų ir populiariomis valdymo centralėmis. Naudojami tradiciniai relės kontaktai bei RS-485 ir USB sąsajos jutiklių valdymui ir pavojaus signalo perdavimui. 
 • TRIBO-S (4) procesorius turi keturias zonas. Kiekvienoje zonoje yra prie tvoros pritvirtinamas jautrus elementas. Jautrūs elementai sujungiami su TRIBO-S procesoriumi. Naudojantis programine įranga, kiekvienas jutiklis ar apsaugos zona derinami atskirai. Tokiu būdu žymiai padidinamas atsparumas trikdžiams.
 • Patobulintas dizainas ir signalo perdirbimo algoritmai, naudojami užtikrinti patikimą įsibrovėlio aptikimą. Medžiai ir žmonių bei transporto judėjimas šalia apsaugotos zonos nedaro įtakos jutiklio veikimui.

NĖRA KLAIDINGO PAVOJAUS SIGNALO:

Tribo be klaidingų signalų

SKIRIAMIEJI BRUOŽAI:

 • Greitas ir lengvas montavimas, ankstyvas įsibrovėlio aptikimas ir įsibrovimo vietos nustatymas, paprastas ir patogus reguliavimas, sistemos derinimas pagal tvoros tipą, preciziškas perimetro priderinimas prie bet kokios formos.
 • Darbo / kainos santykis yra vienas didžiausių pliusų, lyginant su panašiais jutikliais / sistemomis.
 • Lyginant su kitais aktyviais jutikliais, šis jutiklis neskleidžia spindulių. Taigi jis yra laikomas pasyviu.
 • Jutiklio nustatymams atlikti galima naudoti android įrenginį.

Tribo-S komplektacija:

Komplektacija Tribo-S

Kpmplektacijos ir įpakavimo video:

Dokumentai / sertifikatai

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos