DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Konverteris RS-BL

Prekės kodas: PCRS-BL
  • Konverteris skirtas veikti kartu su FMC serijos jutikliais.
Skaityti daugiau
Kaina fizinėje parduotuvėje gali skirtis
Kaina:
201,67 €
166,67 € be PVM

Prekės informacija

  • Konverteris turi du nepriklausomus konverterius:

          - Konverteris RS-485 į USB (RS) užtikrinantį prijungimą prie PC arba „Android“ įrenginio jutiklio laidine.
          - Konverteris RS-485 į „Bluetooth (BL), užtikrinantį prijungimą prie „Android“ įrenginio jutiklio belaidžiu tinklu. ryšio linija;

  • Duomenų perdavimo atstumas(BL) tiesioginio matomumo sąlygomis – iki 170 metrų.
  • Prietaiso baterija užtikrina nepertraukiamą darbą iki 12 valandų bei rodo išsikrovimo lygį. Prietaisą galima įkrauti per kompiuterio ar standartinio įkroviklio MicroUSB jungtį.
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos