4 prievadų, 4 ePoE komutatorius PFL2106-4ET-96

Prekės kodas: KSPFL2106-4ET96
  • 4 prievadų ePoE komutatorius;
  • Palaiko didelio nuotolio PoE perdavimą, iki 800 m;
  • Palaikomi IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z ir IEEE802.3X standartai;
  • Palaikomi IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standartai;
  • Platus temperatūrinis diapazonas.
Skaityti daugiau
Kaina fizinėje parduotuvėje gali skirtis
Kaina:
173,03 €
143,00 € be PVM

Prekės informacija

Technical Specification

Model

DH-PFL2106-4ET-96

Ethernet Port

1*100/1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T

4*10/100 Base-T(PoE power supply)

PoE Power Consumption

Port1,2,3≤30W, Port4≤60W, Total≤96W

PoE Protocol

IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE

Switching Capacity

6.8Gbps

Packet Forwarding Rate

3.57Mpps

Packet Buffer Memory

1Mb

MAC Table Size

8K

Flow Control

Enable by default

Application Humidity

10%~90%

Power

DC48~57V power adapter

Lightning Protection

Common Mode 4KV

Differential Mode 2KV

Working Temperature

﹣30°C~65°C

Weight

480g

Dimension(W×D×H)

150mm×100mm×30mm

Transmission Performance:

Cable (m)

Bandwidth (Mbps)

PoE Load Capacity (W)

Hi-PoE Load Capacity (W)

Working Mode

100

100

25.5

53

IEEE/E100

200

100

25.5

33

E100

300

100

19

19

E100

400

10

17

17

E10

500

10

13

13

E10

800

10

7

7

E10

ePoE switch supply voltage 48V

CAT5E/CAT6, max. DC resistance < 10Ω/100m

Cable (m)

Bandwidth (Mbps)

PoE Load Capacity (W)

Hi-PoE Load Capacity (W)

Working Mode

100

100

25.5

53

IEEE/E100

200

100

25.5

47

E100

300

100

25.5

32

E100

400

10

23

26

E10

500

10

20

20

E10

800

10

13

13

E10

ePoE switch supply voltage 53V

CAT5E/CAT6, max. DC resistance < 10Ω/100m

Accessories

SFP Module

Description

PFT3900

155M 850nm,2km,LC, Multi-mode

PFT3950

1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

PFT3910

155M 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3920

155M 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

PFT3960

1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3970

1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

EoC (Ethernet over Coax)

Description

LR1002

1*10/100 Mbps Base-TX + 1*BNC

RG59 coaxial cable:

400m/100Mbps, 1000m/10Mbps

Charakteristika

Duomenų pralaidumas 10/100
SFP prievadai 1 SFP
Prievadų skaičius 4
PoE prievadų skaičius 4
ePoE prievadų skaičius 4 ePoE

Gamintojas

Dahua Technology - tai vienas didžiausių vaizdo stebėjimo produktų gamintojas pasaulyje, turintis platų produktų spektrą ir nuolat investuojantis į naujas bei pažangias technologijas. Dahua Technology kuriamos vaizdo stebėjimo sistemos puikiai pritaikomos tiek viešųjų erdvių, tiek įmonių teritorijų ar individualių pastatų poreikiams. Dahua vaizdo stebėjimo sistemos apima platų IP vaizdo kamerų, NVR įrašymo įrenginių, HD-CVI vaizdo kamerų ir įrašymo įrenginių bei visų reikiamų priedų pasirinkimą.

Dahua Technology gaminiai skirtstomi į šias klases:

  • LITE - geriausias kainos ir kokybės santykis, puikūs sprendimai individualiems poreikiams.
  • PRO - profesionalūs gaminiai, pasižymintys ypač aukšta kokybe ir techninėmis savybėmis.
  • ULTRA - išskirtiniams poreikiams skirti gaminiai.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos