DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Klaviatūra EKB2

Prekės kodas: PUEKB2

Moderni ir stilinga laidinė klaviatūra, kuri tiks bet kokiam interjerui. Lietimui jautrūs mygtukai ir informatyvus LCD ekranas užtikrina patogų ir sklandų naudojimą.

Skaityti daugiau
Kaina fizinėje parduotuvėje gali skirtis
Kaina:
71,18 €
58,83 € be PVM

Prekės informacija

EKB2 klaviatūra lengvai ras vietą kiekviename interjere. Lietimui jautrūs mygtukai, padengti plonu blizgiu stiklu, suteikia malonią naudojimo patirtį. Informatyvus LCD ekranas rodo zonų statusą, paros laiką, temperatūrą, GSM ryšio stiprumą ir galimas klaidas realiu laiku. Galite rinktis iš 2 populiariausių spalvų (juodos arba baltos) ir priderinti klaviatūrą prie individualaus namų dizaino.

Intuityvus ir nesudėtingas naudojimas

EKB2 – patogus namų apsaugos sistemos valdymo įrankis. Jos pagalba galite išjungti arba įjungti viso saugomo objekto ar atskirų patalpų apsaugą, išsiųsti prievartos kodą, kuris be aliarmo įspės apsaugos bendrovę ir kitus sistemos vartotojus. Šviečiantys mygtukai leis patogiai naudotis klaviatūra ankstyvą rytą ar vėlyvą vakarą. EKB2 gali būti naudojama kaip atsarginis įrenginys apsaugos sistemos konfigūravimui, jei neturite galimybės naudotis nemokama Eldes Utility programa.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos