Vasarok aktyviai ir sveikai su Dahua ir Huawei

Mes žinome, kad mūsų klientai dirba daug ir intensyviai, todėl ypač svarbu pailsėti ir rūpintis sveikata. Pavasarį stengėmės praturtinti savo klientų laisvalaikį su Kamado Bono griliais, o vasarą norime paskatinti daugiau stebėti savo sveikatą, daugiau aktyviai judėti, taip pat laiku ir pailsėti, o visa tai daug lengviau ir įdomiau su Huawei Watch GT 2 išmaniaisiais laikrodžiais, kuriuos dovanosime kartu su savo partneriu Dahua!

Sveikos ir aktyvios vasaros akcijos sąlygos:

1. Akcija galioja įsigyjant Dahua produkcijos, akcijos laikotarpis nuo š. m. birželio 21 d. iki rugsėjo 1 d., arba kol turėsime prizų.

2. Dovanų kiekis ribotas! Dovanų gali nebelikti, dar nesibaigus akcijos laikotarpiui, tad nedelskite!

3. Kiekvienas klientas, akcijos laikotarpiu, įsigijęs Dahua produktų už 2000 € be PVM, galės pasiimti dovaną: Huawei Watch GT 2 išmanųjį laikrodį.

4. Dovanojamų laikrodžių kiekis įmonei / klientui yra ribojamas iki 3 vnt.

Pristatome mūsų dovaną: Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2

Išmatavimai: 45,9 x 45,9 x 10,7 mm, tinkama riešo apimčiai 14 ~ 21 cm. Svoris apie 41 g (be dirželio).

Ekranas: 1,39 colių AMOLED 454 x 454 HD AMOLED liečiamasis ekranas reaguoja į pirštų braukimo ir lietimo gestus.

Atsparumas vandeniui: 5ATM. Įrenginių, atitinkančių 5ATM reikalavimus, atsparumas vandeniui pagal ISO standartą 22810:2010 yra 50 metrų. Tai reiškia, kad jie gali būti naudojami sekliame vandenyje, pavyzdžiui, maudantis baseine ar vandenyne. Nepaisant to, įrenginiai neturėtų būti naudojami nardymui, čiuožinėjimui vandens slidėms ar kitai veiklai, susijusiai su dideliu vandens greičiu ar panardinimu žemiau seklaus gylio. Daugiau informacijos apie vandeniui atsparias atsargumo priemones rasite čia.

Patobulintas baterijos veikimas. Revoliucinis energijos taupymo sprendimas. HUAWEI WATCH GT serijos išmaniojo laikrodžio baterijos veikimo ribos nuolat plečiamos. HUAWEI pagaminto dėvimų įrenginių lusto KIRIN A1, dvigubo lusto dizaino ir išmaniosios energijos taupymo technologijos dėka šis išmanusis laikrodis tarnaus jums dieną ir naktį net iki dviejų savaičių.

 • Baterijos veikimo trukmė gali skirtis priklausomai nuo naudojimo.
 • Baterija gali veikti 2 savaites, kai: įrenginys dėvimas visą parą, širdies ritmo stebėsenos programai esant įjungtai, HUAWEI „TruSeen™ “ esant įjungtai miegui, treniruojantis 90 minučių per savaitę (GPS esant įjungtai), žinučių pranešimų funkcijai esant įjungtai (50 SMS žinučių, 6 skambučiai ir 3 žadintuvai per dieną), įjungiant ekraną 200 kartų per dieną, skambinant 30 minučių per savaitę, klausantis muzikos 30 minučių per savaitę. Baterijos veikimo trukmė gali skirtis priklausomai nuo naudojimo.
 • 30 valandų baterijos laikymas: nepertraukiamai veikiant GPS funkcijai. Stebint širdies ritmą. Stebint treniruotės efektyvumą.

Profesionalus sporto treneris. Proveržis asmeninėse treniruotėse. HUAWEI WATCH GT 2 seka jūsų treniruotes tikslios lokacijos nustatymo sistemų dėka bei stebi jūsų širdies ritmą su itin tikslia „TruSeen™ 3.5“ funkcija. Tai profesionalus jūsų partneris treniruočių bei aktyvios veiklos lauke metu.

 • Tikslios lokacijos nustatymo sistema. HUAWEI WATCH GT 2 palaiko GPS ir GLONASS satelito lokacijų nustatymo sistemas, todėl itin greitai ir tiksliai nustato lokaciją. Po žygio ar maratono jūs tiksliai žinosite, kur esate ir kokia jūsų judėjimo kryptis.
 • Širdies ritmo stebėsena realiu laiku. „HUAWEI TruSeen™“ programa atnaujinta 3.5 versija ir dabar gali efektyviau bei tiksliau nustatyti jūsų širdies ritmą realiu laiku. Integruotas išmanusis DI širdies ritmo stebėsenos algoritmas matuoja jūsų širdies ritmą ištisą dieną, netgi miego metu.
 • Širdies ritmo stebėsena plaukiant. 5ATM atsparumo vandeniui funkcijos dėka HUAWEI WATCH GT 2 gali stebėti jūsų širdies ritmą jums plaukiant, o taip pat ir SWOLF, atstumą, sudegintas kalorijas bei jūsų plaukimo greitį.
 • Elipsinis treniruoklis. Naudojant elipsinį treniruoklį, laikrodis matuoja jūsų širdies ritmą, kalorijas bei sporto trukmę realiu laiku.
 • Profesionalūs duomenys padės geriau treniruotis: skirtingi treniruočių režimai, treniruotės intensyvumas, atsigavimo laikas, duomenų apžvalga ir dar daugiau.

Jūsų kasdienis pagalbininkas. Kad jūsų kasdienė veikla būtų lengvesnė, HUAWEI WATCH GT 2 palaiko tokias funkcijas kaip „Bluetooth“ skambučiai, įrenginio muzika, žinučių pranešimai, miego stebėsenos programa „TruSeen™ 2.0“ ir streso stebėsenos programa „TruRelax™ “. Gyvenkite visavertį gyvenimą su LAIKRODŽIU, kuris sukurtas jums.

 • Palaikykite ryšį. HUAWEI WATCH GT 2 „Bluetooth“ skambinimo funkcijos dėka galite skambinti ir priimti skambučius sportuodami ar kai jūsų rankos užimtos. Visada palaikykite ryšį su savo šeima ir draugais.
 • Muzikos atkūrimas. Gražus išorėje, tvirtas viduje. HUAWEI WATCH GT 2 gali saugoti net 500 dainų ir lengvai jas bendrinti su HUAWEI „FreeBuds 3“ ausinėmis. Galite mėgautis savo mėgstamu grojaraščiu bėgdami ar leisdamiesi į žygį be telefono.
 • Geresnė miego stebėsena. Su HUAWEI „TruSleep™ 2.0“ jūsų HUAWEI WATCH GT 2 gali moksliškai sekti ir diagnozuoti 6 tipinius miego sutrikimus bei pateikti geresnio poilsio pasiūlymus. O kai miegate, laikrodis stebi jūsų širdies ritmą, analizuoja kvėpavimą ir parodo jūsų miego kokybės indeksą.
 • Sumažinkite stresą.  Streso stebėsena ir rūpinimasis jūsų sveikata visą dieną su HUAWEI „TruRelax™“. Kvėpavimo treniruotės programėlė palengvina stresą ir koreguoja organizmo būseną kai reikia.
 • Visos dienos veiklos stebėsena. Sekite savo fizinės veiklos progresą visą dieną: kiek žingsnių nuėjote, kiek kalorijų sudeginote, kiek kartų atsistojote bei periodus tarp vidutinio ir didelio intensyvumo veiklos.
 • Kasdienės funkcijos. Tik įsivaizduokite - SMS žinutės, el. paštas, kalendorius, socialinė medija - ir viskas jūsų laikrodyje. O dar ir orai, žadintuvas, laikmatis, chronometras, žibintuvėlis ir net „Find my Phone“ funkcija. Tokio patogumo dar neturėjote.
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos