Prizai įsigyjant Dahua: Kamado kepsninės, striukės, marškinėliai

Mes jau labai laukiame pavasario, saulės ir naujo griliaus sezono! Norime, kad lauktumėte ir Jūs, todėl kartu su partneriu Dahua Tehchnology skelbiame akciją, kurioje galėsite gauti neįtikėtinų prizų!

Jūsų laukia KAMADO BONO kepsninės, taip pat praktiškos, iš ankstesnių akcijų klientų jau pamėgtos, striukės ir šaunūs polo marškinėliai!

AKCIJOS SĄLYGOS:

1. Akcija galioja įsigyjant Dahua produkcijos, akcijos laikotarpis nuo 2021 vasario 15 d. iki balandžio 15 d., arba kol turėsime prizų.
Prizų kiekis ribotas! Prizų gali nebelikti, dar nesibaigus akcijos laikotarpiui, tad nedelskite!

2. Kiekvienas klientas, akcijos laikotarpiu, įsigijęs Dahua produktų už atitinkamą sumą (pirkimai per akcijos laikotarpį kaupiami, gali būti skirtingose sąskaitose), galės pasirinkti prizą:

 • Kamado Bono Picnic kepsninę - įsigyjant Dahua prekių už 1500€ be PVM. Kepsninių kiekis 30 vnt.
 • Darbo stiukę  - įsigyjant Dahua prekių už 1000€ be PVM. Striukių kiekis 40 vnt.
 • Polo marškinėlius  - įsigyjant Dahua prekių už 500€ be PVM. Markšinėlių kiekis 80 vnt.

3. Vieno kliento galimas gauti prizų kiekis ribojamas. 

4. Visi pirkimai, vykdyti akcijos laikotarpiu, dalyvauja PAPILDOMOJE loterijoje, kurioje  burtų keliu išdalinsime šiuos prizus:

 • 3 vnt. Kamado Bono Minimo kepsninių
 • 10 vnt. darbo striukių
 • 10 vnt. polo marškinėlių
 • 10 vnt. skėčių

5. Loterijoje bus burtų keliu traukiami bilietai: 1 bilietas suteikiamas už nupirktus Dahua produktus, kurių suma vienoje sąskaitoje siekia 250€ be PVM. Jeigu įsigytų produktų suma sąskaitoje didesnė, bilietų kiekis didinamas atitinkamai: jei suma daugiau nei 500€ be PVM suteikiami 2 bilietai, jei suma daugiau nei 750€ be PVM - 3 bilietai ir t. t. 

6. Papildomos loterijos prizų traukimas vyks 2021 m. balandžio 16 d.

Daugiau apie prizus:

Pasiimk prizą - Kamado Bono Picnic!

Kamado Bono Picnic rekomenduojamas mažesnėms žmonių grupėms (iki 4 asm.) Puikiai tinka išvykoms į gamtą ar naudoti mažesnėse terasose.

Komplektacijoje: keramikinė kepsninė su stovu, karščiui atspari tarpinė, nerūdijančio plieno karščio deflektorius. 

Su bazine kepsninės komplektacija, kurią gausite, galėsite: kepti tiesioginėje kaitroje (šašlykas, steikai, burgeriai, vištienos sparneliai ir kiti patiekalai, kepami iki 20 min.). Kepti netiesioginėje kaitroje (viščiukas, kumpis, pjausniai ir kt. patiekalai, kurie kepami, naudojant deflektorių). Rūkyti (šonkauliukai, sūris, plėšyta kiauliena (pulled pork). Gaminti sriubas, plovą, troškinius.

 • Kepsninės skersmuo – 32 cm
 • Spalva: juoda
 • Svoris: 25 kg
Laimėk Kamado Bono Minima kepsninę!

Kamado Bono Minimo - tai kompaktiškas modelis, rekomenduojamas mažesnėms žmonių grupėms (iki 4-6 asmenų) Puikiai tinka išvykoms į gamtą ar naudoti mažesnėse terasose. 

Komplektacija: keramikinė kepsninė su žemu stovu ir dviem rankenomis, įnovatyvi stiklo pluošto tarpinė, itin storas karščio deflektorius, grotelės, pelenų valymo įrankis, kepsninės dangalas, nerūdyjančio plieno žnyplės grotelėms, BBQ receptų knyga (anglų kalba).

Su bazine kepsninės komplektacija, kurią gausite, galėsite: kepti tiesioginėje kaitroje (šašlykas, steikai, burgeriai, vištienos sparneliai ir kiti patiekalai, kepami iki 20 min.). kepti netiesioginėje kaitroje (viščiukas, kumpis, pjausniai ir kt. patiekalai, kurie kepami, naudojant deflektorių) Rūkyti (šonkauliukai, sūris, plėšyta kiauliena (pulled pork) Gaminti sriubas, plovą, troškinius.

Bono Care apsauga!

 • Kepsninės skersmuo 40 cm
 • Grotelių skersmuo 34 cm
 • Svoris 44 kg
 • Spalva - juoda
Gauk prizą - darbo striukę! Tamsiai mėlynos spalvos striukė yra iš audinio, kuris yra atsparus drėgmei, pralaidus orui ir leidžia kūnui kvėpuoti. Visa vidinė gaminio pusė yra iš flisinio audinio. Striukė su aukšta apykakle ir kapišonu, užsegama užtrauktuku. Daug patogių, užsegamų kišenių! Kairės rankovės viršuje yra užtrauktuku užsegama kišenė. Rankogaliai reguliuojami Velcro užsegimais su papildoma trikotažine apsauga nuo vėjo ir specialia mova nykščiui.
Gauk prizą - polo marškinėlius! Polo marškinėliai - darbui ir laisvalaikiui!
Skėtis Tvirtas ir kokybiškas, tamsiai mėlynas skėtis su sidabriniu vidumi.
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos