Reolink baterijų saugaus naudojimo taisyklės

!

Netinkamai naudojamos baterijos gali pažeisti jūsų baterija maitinamas IP kameras, sukelti gaisrą ir sužalojimus

!

Siekiant išvengti Reolink kameros, su kraunama baterija, pažeidimų, prieš naudojant tokią Reolink kamerą, perskaitykite šias saugaus baterijų naudojimo taisykles

Saugiam Reolink kraunamų baterijų naudojimui, susipažinkite su naudojimo instrukcijomis, įspėjimais ir saugumo nuostatomis:

 1. Bateriją kraukite su standartiniu aukštos kokybės DC 5V arba 9V baterijų krovikliu.
 2. Jei bateriją norite krauti naudodami saulės bateriją, atkreipiame dėmesį, kad baterija yra suderinama TIK su Reolink saulės baterijų plokšte. Nekraukite baterijos su kitų gamintojų saulės baterijomis.
 3. Baterijos turi būti kraunamos tik temperatūroje nuo 0°C iki 45°C.
 4. Baterija gali būti naudojama tik temperatūroje nuo -20°C iki 60°C.
 5. Baterijai išsikrovus, būtina nedelsiant ją pakrauti. Pilnai išsikrovusios baterijos laikymas gali pakenkti baterijos veikimui. Rekomenduojama bateriją pakrauti, jai dar pilnai neišsikrovus.
 6. Įsitikinkite, kad baterijos kontaktai yra švarūs.
 7. USB kroviklis turi būti laikomas sausas, saugomas nuo nešvarumų, šiukšlių, nuolaužų, o kontaktai tinkamai sutapatinti su baterijos.
 8. USB krovimo anga turi būti švari. Po pakrovimo uždenkite ją su kameros guminiu dangteliu.
 9. Niekada nekraukite, nenaudokite ir nelaikykite baterijos greta karštį skleidžiančių šaltinių, kaip ugnis ar šildytuvai.
 10. Bateriją laikykite vėsioje, sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 11. Niekada nelaikykite baterijos prie pavojingų ar lengvai užsidegančių objektų.
 12. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 13. Neužtrumpinkite baterijos priliečiant prie teigiamo (+) ir neigiamo (-) išvadų laidą, vielą ar kitokius metalinius daiktus.  Netransportuokite ir nelaikykite baterijos kartu su kaklo grandinėlėmis, plaukų segtukais ar kitokiais metalo gaminiais.
 14. Neardykite, nepjaustykite, nebadykite ir kitaip nepažeiskite, neužtrumpinkite baterijos, neįmeskite į vandenį, ugnį, mikrobangų krosnelę ar slėginį prietaisą.
 15. Nenaudokite baterijos, jei pastebėjote, kad ji skleidžia kvapą, kaista, pakeitė spalvą ar formą arba pastebėjote bet kokius kitus pokyčius. Jei pokyčius pastebėjote naudojimo ar krovimo metu, nedelsiant išimkite bateriją iš prietaiso, atjunkite nuo kroviklio ir nebenaudokite.
 16. Visuomet laikykitės baterijų išmetimo taisyklių apibrėžtų įstatymu.
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos