DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Bekontaktis kūno temperatūros matavimas

Kartu su Dahua Technology galime pasiūlyti pažangius ir patogius sprendimus bekontakčiam žmonių kūno temperatūros matavimui.  Įrengus temperatūros matavimo sistemą, duomenys apdorojami greitai, nestabdant žmonių srauto. Žmogaus kūno temperatūrai viršijant ribą, gaunamas aliarmo signalas.

Siūlome skirtingus sprendimus priklausomai nuo poreikio:

1. Nedidelio žmonių srauto bekontaktiniam temperatūros matavimui - paprastai instaliuojama įeigos kontrolės sistema, kuri ypač tinka darbuotojų atpažinimui ir jų kūno temperatūros nustatymui, taip pat tinkama parduotuvėse, paslaugų teikimo vietose besilankančių žmonių temperatūrai fiksuoti.

Įrenginys yra skirtas žmonių atpažinimui, puikiai tinka įeigos kontrolės sistemai įmonėse. Pagal duomenų bazę žmonės gali būti įleidžiami / išleidžiami atpažįstant pagal veidą, nuskaitant korteles, suvedant kodą arba naudojant šių parametrų kombinacijas. Temperatūros matavimo funkcijas gali būti įjungiama arba išjungiama. Taigi ši sistema puikiai tinka darbuotojų temperatūros kontrolei, užkrato paplitimo darbo vietoje prevencijai. Taip pat įrenginys gali būti naudojamas asmenų, nesančių duomenų bazėje kūno temperatūros matavimui, pavyzdžiui parduotuvėse, paslaugų teikimo vietose, kur klientų srautas yra nedidelis. Įrenginys taip pat gali fiksuoti ar asmuo dėvi kaukę ar ne, ir kaukės nedėvėjimo atveju, išduoti aliarmą.

Temperatūros matavimo atstumas 0,5-1,8 m.

Paprastas instaliavimas: reikalingas kompiuteris su instaliuota DSS Express programa.

Daugiau informacijos rasite čia: Kūno temperatūros matavimo sistema su veidų atpažinimo funkcija.

Bekontaktis kūno temperatūros matavimas, įeigos kontrolė

2. Didelio žmonių srauto kūno temperatūros kontrolė viešosioms erdvėms. Itin tiksli sistema, galinti apdoroti iki 1000 žmonių per valandą srautą. Sistema puikiai tinka įvairioms viešoms erdvėms, prekybos centrams, oro uostams ir pan.

Dahua termovizorinė sistema gali labai tiksliai išmatuoti kūno temperatūrą, iki  ± 0.3 °C laipsnio paklaidos (naudojant reikiamu komponentus). Integruotas AI algoritmas matuoja žmonių kūno temperatūrą iki 3 m atstumu, užtikrina greitą ir bekontaktį kūno temperatūros matavimą. Visos sistemos dalys yra sertifikuotos pagal EU reikalavimus ir turi tai įrodančius dokumentus.

Bekontaktis kūno temperatūros matavimas - termovizorinė sistema žmonių srautui

SISTEMOS PRIVALUMAI:

  • Žmonių srauto kūnų temperatūros matavimas. Matuoja kelių žmonių temperatūrą detekcijos lauke, nestabdomas žmonių srautas;
  • Vizualūs pranešimai palengvina atsekimą;
  • Tikslus matavimo algoritmas. Atpažįstamas žmogaus veidas ir temperatūra matuojama tik tam tikrose veido vietose, kur temparatūra atitinka vidinę kūno temperatūrą.
  • Itin maža klaidos tikimybė. Išmanus algoritmas išfiltruoja karštus pašalinius objektus.

Daugiau informacijos rasite čia: Termovizorinė sistema bekontaktiniam temperatūros matavimui.

Sistemos pritaikymą ir veikimą galite peržiūrėti šiame video: 

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos