DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Veido kaukė nemokamai kiekvienam mūsų klientui

UAB Eproma nemokamai prie užsakymų pridedamos veido kaukės - rankų darbo, iš dvisluoksnio audinio.

Svarbi informacija:

  • Daugkartinę, iš audinio pagamintą kaukę nešioti galima 1–2 valandas arba iki tol, kol kaukė sudrėgsta.
  • Iš audinio pagamintas kaukes galima: skalbti, dezinfekuoti, išlyginti. Švarią kaukę vėl galima užsidėti vienam kartui, o nusiėmus – vėl atlikti higieninę priežiūrą.

Medžiaginių, rankų darbo kaukių skalbimas ir dezinfekavimas:

  • Skalbiant rankomis: į dubenį prisipilkite šilto vandens ir pasidarykite silpną muilo tirpalą, pamerkite kaukes ir atsargiai (nesitaškant purslais) patrinkite. Išskalaukite po maža srovele tekančiu vandentiekio vandeniu. Dezinfekuokite.
  • Skalbiant skalbimo mašinoje: nustatykite 70 laipsnių temperatūros ar kt. aukščiausią temperatūrinį režimą. Trumpų „ekonominių“ skalbimo režimų nenaudokite.
  • Dezinfekuoti kaukę galima kaukę pamerkus į vandenį, kurio temperatūra yra nežemesnė nei 70 laipsnių C ir laikant ne trumpiau nei 25 minutes. Jei kaukė iš medvilnės, marlės – galite pavirinti 1-2 min. (privesti prie užvirinimo temperatūros ir uždengus puodą leisti ataušti). Išskalbus skalbimo mašinoje dezinfekcijos nereikia, galite lyginti.
  • Lyginimas. Lyginkite drėgną kaukę iki sausumo.

Būkite saugūs!

Paruošta pagal infekcijų kontrolės gydytojos, vidaus ir medicinos auditorės Aušros Macijauskienės rekomendacijas.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos