DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

HD-CVI technologija

HDCVI privalumai ir savybės

High Definition Composite Video Interface (HDCVI) yra vienas iš naujausių technologijų standartų vaizdo stebėjimo kamerų pramonėje. Šis standartas siūlo aukštos raiškos analoginių vaizdo stebėjimo sistemų sprendimus.

HDCVI technologija palaiko net iki 4K ypač aukštos raiškos vaizdą, perduodamą per koaksialinį kabelį. Perduodamas vaizdas ypatingai švarus ir detalus, artimas gyvam vaizdui. Ši technologija padeda išvengti CVBS kryžminio signalo ir visiškai atskiria signalo triukšmus, kas dar labiau pagerina vaizdo kokybę. Dahua tecnology – pirmasis gamintojas, kuriam pavyko pasiūlyti tokios raiškos vaizdą naudojant koaksialinius kabelius. Todėl ši sistema ideali, norint atsinaujinti vaizdo stebėjimo sistemą, tačiau panaudojant ankstesnę elektros instaliaciją, taip sutaupant kaštus įrangai ir įrengimo darbams. 

Dahua siūlo platų pasirinkimą HDCVI vaizdo kamerų ir įrašymo įrenginių. Pasiūloje yra ir vaizdo kameros su STARLIGHT technologija, kuri leidžia perduoti spalvotą vaizdą iš ypač mažai apšviestos aplinkos. Hibridiniai vaizdo įrašymo įrenginiai atitinka pažangiausias vaizdo analitikos technologijas.

4 signalai per 1 koaksialinį kabelį

HDCVI 4 signalai per 1 kabelį

HDCVI technologija gali tuo pačiu metu per 1 koaksialinį kavelį perduoti 4 signalus (garso, vaizdo, duomenų ir maitinimo). HDCVI vaizdo kameros gali pasiūlyti aukštos raiškos vaizdą, palaiko audio įvestį ar integruotą mikrofoną, komunikuoja su vaizdo įrašymo įrenginiu per valdančius signalus. Be to PoC (Power-over-Coax) technologija leiždia perduoti maitinimą technologiją palaikantiems įrenginiams. HDCVI kameros gali palaikyti skirtingus signalus, taip supaprastinant vaizdo sistemos montavimą ir diegimą.

Signalo perdavimas dideliais atstumais

HDCVI technologija garantuoja signalo perdavimą ilgais atstumais realiu laiku be duomenų nuostolių. Lentelėje žemiau pateikiami palaikomi atstumai, kurie yra gamintojo ištirti ir patvirtinti priklausomai nuo kabelio tipo ir perduodamos vaizdo raiškos.

Kabelis 720P 1080P 4MP/4K
Koaksialinis RG6(75-5) 1200 m 800 m 700 m
RG69(75-3) 800 m 500 m 500 m
UTP CAT6 450 m 300 m 300 m

HDCVI produktai:

HDCVI vaizdo kamera XVR įrašymo įrenginys
HD-CVI vaizdo kameros Įrašymo įrenginiai

Video Dahua HDCVI 4.0-4K

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos