DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Protegus

Programėlė, tinkama bet kuriai apsaugos sistemai

Pasinaudokite galimybe valdyti savo apsaugos sistemą ir gauti pranešimus apie įvykius. Prijunkite bet kurią sistemą prie Protegus su Trikdis komunikatoriumi. Programėlė suderinama su bet kuria apsaugos sistema.

Modernizuokite apsaugos sistemą, paspartinkite inovacijas

Protegus – lanksti apsaugos ir automatizavimo programa,  leidžianti valdyti signalizacijos sistemą tiesiai “iš kišenės”.

Protegus

Nuotolinis apsaugos sistemos valdymas

Su programėle galėsite matyti apsaugos sistemos būseną ir galėsite ją įjungti/išjungti nuotoliniu būdu. Bet kada, iš bet kur ir bet kuriuo išmaniuoju prietaisu ar kompiuteriu valdykite apsaugos sistemą, administruokite jos vartotojus ir stebėkite jų veiksmus. 

Pranešimai apie įvykius

Gausite pranešimus su detalia informacija apie įvykius. Tai naudinga tiek įmonėms, tiek ir namų vartotojams, nes žinosite kas ir kada nutiko, įskaitant kas įjungė arba išjungė signalizaciją. Gaukite pranešimus su detalia informacija apie įvykius, kad patalpų apsauga galėtų rūpintis ir profesionalai, ir patys savininkai.

Nuotolinis įrangos valdymas

Valdykite vartus, šildymą, kondicionavimą, šviesas ar kitą prijungtą įrangą bei patikrinkite temperatūrą bet kuriuo metu.

Atsisiųskite Protegus programėlę:

  

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos