Protegus

Programėlė, tinkama bet kuriai apsaugos sistemai

Pasinaudokite galimybe valdyti savo apsaugos sistemą ir gauti pranešimus apie įvykius. Prijunkite bet kurią sistemą prie Protegus su Trikdis komunikatoriumi. Programėlė suderinama su bet kuria apsaugos sistema.

Modernizuokite apsaugos sistemą, paspartinkite inovacijas

Protegus – lanksti apsaugos ir automatizavimo programa,  leidžianti valdyti signalizacijos sistemą tiesiai “iš kišenės”.

Protegus

Nuotolinis apsaugos sistemos valdymas

Su programėle galėsite matyti apsaugos sistemos būseną ir galėsite ją įjungti/išjungti nuotoliniu būdu. Bet kada, iš bet kur ir bet kuriuo išmaniuoju prietaisu ar kompiuteriu valdykite apsaugos sistemą, administruokite jos vartotojus ir stebėkite jų veiksmus. 

Pranešimai apie įvykius

Gausite pranešimus su detalia informacija apie įvykius. Tai naudinga tiek įmonėms, tiek ir namų vartotojams, nes žinosite kas ir kada nutiko, įskaitant kas įjungė arba išjungė signalizaciją. Gaukite pranešimus su detalia informacija apie įvykius, kad patalpų apsauga galėtų rūpintis ir profesionalai, ir patys savininkai.

Nuotolinis įrangos valdymas

Valdykite vartus, šildymą, kondicionavimą, šviesas ar kitą prijungtą įrangą bei patikrinkite temperatūrą bet kuriuo metu.

Atsisiųskite Protegus programėlę:

  

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos