DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

TRIKDIS komunikatoriai

Universalūs komunikatoriai

Greičiau ir patikimiau prijunkite apsaugos sistemas prie stebėjimo pulto. TRIKDIS komunikatoriai veikia su bet kuria apsaugos centrale (įskaitnt tokias poluliarias kaip Paradox, DSC, Inim). 

Greita ir paprasta instaliacija

Instaliuotojams nereikės išmokti kaip programuoti kiekvieną skirtingą apsaugos centralę ar komunikatorių, kurį jiems reikia prijungti prie pulto. Instaliaciją dar pagreitina nustatymų ruošiniai ir nuotolinis konfigūravimas.

Sutaupykite iki 2 valandų instaliacijai

Jungiant Trikdis komunikatorių per Serial prievadą, dažniausiai nereikia programuoti centralės. Tai sutaupo apie 2 valandas instaliuotojo darbo, ypač kai nežinomas instaliuotojo kodas.

Išvenkite kabelių vedžiojimo

Su Trikdis 2G/3G/LTE komunikatoriais ir radijo siųstuvais Jums nereikės privesti Interneto ar telefono kabelio prie centralės, konfigūruoti vietinio tinklo. Taip objektą prijungsite į pultą daug greičiau ir paprasčiau. Pranešimus gausite net ir objekte dingus elektrai.Priimkite pranešimus iš neriboto kiekio objektų

Trikdis imtuvai yra neapriboti ir patikimai dirba su dideliu kiekiu siųstuvų. Tad būsite ramūs, kad ryšys su objektais išliks stabilus augant objektų skaičiui.

Trikdis komunikatoriai veikia su Protegus programėlėmis. Patogi galimybė valdyti savo apsaugos sistemą nuotoliniu būdu ir gauti pranešimus apie įvykius.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos