Technologijos

UAB Eproma bendradarbiauja su žymiausiais užsienio bei Lietuvos saugos sistemų gamintojais. Stengiamės, kad inovatyvios ir modernios technologijos kuo greičiau pasiektų mūsų klientus. Kviečiame susipažinti su svarbiausiais mūsų partneriais ir sužinoti daugiau apie jų teikiamus technologinius apsaugos sistemų sprendimus.

Dahua Technology

Dahua Technology - tai vienas didžiausių vaizdo stebėjimo produktų gamintojų pasaulyje, turintis platų produktų spektrą ir nuolat investuojantis į naujas bei pažangias technologijas. Dahua Technology kuriamos vaizdo stebėjimo sistemos puikiai pritaikomos tiek viešųjų erdvių, tiek įmonių teritorijų ar individualių pastatų poreikiams. Dahua vaizdo stebėjimo sistemos apima platų IP vaizdo kamerų, NVR įrašymo įrenginių, HD-CVI vaizdo kamerų ir įrašymo įrenginių bei visų reikiamų priedų pasirinkimą.

Dahua Technology gaminiai skirtstomi į šias klases:

LITE - geriausias kainos ir kokybės santykis, puikūs sprendimai individualiems poreikiams.
PRO - profesionalūs gaminiai, pasižymintys ypač aukšta kokybe ir techninėmis savybėmis.
ULTRA - išskirtiniams poreikiams skirti gaminiai.

Sužinokite daugiau apie:
Aktuali informacija:

Inim

Italų gamintojas Inim Electronics kuria ir vysto apsaugines, priešgaisrines, namų automatikos sistemas. Platus gaminių sprektras leidžia automatizuotai kontroliuoti ir saugoti individualių, komercinių ir institucinių pastatų erdves, technologijas derinant su moderniu dizainu. Įmonės inovacijos skirtos sistemų instaliavimo darbų palengvinimui ir supaprastinimui, patogiam jų naudojimui.

UAB Eproma - oficialus Inim Electronics atstovas Baltijos šalyse siūlo šias Inim sistemas:

Trikdis

TRIKDIS specializuojasi pavojaus pranešimų perdavimo ir stebėjimo srityje. Įmonės tikslas - kurti patikimas ir inovatyvias pranešimų perdavimo, priėmimo ir atvaizdavimo sistemas. Pranešimų perdavimo įranga naudojama daugiau nei 20 valstybių Europoje, Azijoje ir Afrikoje. Gaminių funkcionalumas, dirbant kartu su saugos tarnybomis, yra nuolat tobulinamas ir plečiamas.  

Protegus programėlė leidžia valdyti savo apsaugos sistemą ir gauti pranešimus apie įvykius. 

TRIKDIS kuriama įranga pasižymi:

  • Lengva integracija į bet kokias esamas saugumo sistemas;
  • Sustiprintu saugumu, pranešimus siunčiant radijo, GSM ar interneto ryšiu, taip pat keliais ryšio kanalais vienu metu;
  • Įdiegta automatine ryšio kontrole su visais siųstuvais.

Susipažinkite su TRIKDIS produkcija čia.

Sužinokite daugiau apie:
Aktualūs produktai:
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos