DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Prekių pristatymas

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje dėl koronaviruso, siekiame sumažinti riziką savo klientams ir kurjeriams. Visa siuntų pristatymo informacija - žemiau:

Užsisakydami prekes, galite pasirinkti šiuos prekių atsiėmimo būdus:

1. Atsiimti prekes mūsų salone nemokamai. Galite atsiimti iš mūsų padalinių, įsikūrusių Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Po apmokėjimo už prekes gavimo, sandėlyje esančios prekės suruošiamos per keletą valandų. Jei prekes turime kituose padaliniuose, jų atgabenimas į Jums patogų padalinį gali užtrukti iki 3 darbo dienų.

Jei prekių sandėlyje šiuo metu neturime, jų gavimo laiką deriname individualiai.

2. Pristatymas nurodytu adresu per DPD kurjerių tarnybą. Jei užsakymas užpildytas ir apmokėjimas gautas iki 15 val., užsakytos prekės bus pristatytos jau kitą darbo dieną. Jei užsakymas pateiktas ir apmokėtas vėliau, prekės pristatomos per 2 darbo dienas.  Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.  Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

  • Prekių pristatymas yra nemokamas, įsigyjant prekių už 70€ su PVM ir daugiau.
  • Jei užsakymo suma mažesnė nei 70€ su PVM, prekių pristatymo kaina yra 3,99€ su PVM.
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 21€ su PVM pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti. Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

Jei prekių sandėlyje šiuo metu neturime, jų gavimo laiką deriname individualiai.

Siuntų pristatymo pasikeitimai karantino metu (DPD)

DPD

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS

Nuo 2020.03.17 (antradienio) pradedamas vykdyti atnaujintas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų.

SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI.

  1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.
  2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoja jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.
  3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.
  4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SIUNTA ĮMONEI.

Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai.

Tai laikoma, kaip įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.

Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. 

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Teisinė informacija. Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą.

Visą aktualią informaciją susijusią su siuntų pristatymo pasikeitimais dėl COVID-19 galite sekti www.dpd.lt puslapyje skiltyje KORONAVIRUSAS.

Siuntų pristatymo pasikeitimai karantino metu (VENIPAK)

venipak

Nuo 2020.03.17 dienos pradedame vykdyti bekontaktį siuntų pristatymą privatiems asmenims. 

Tai darome siekdami apsaugoti savo klientus, klientų gavėjus (Gavėjas) bei mūsų darbuotojus (Kurjerius) plintant COVID-19 karantino laikotarpiu.

Nuo 2020.03.17 Gavėjo parašas Kurjerio skaneryje, siekiant išvengti tiesioginio kontakto, keičiamas į vieną iš šių būdų: 

  • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (Rekomenduojamas būdas).
  • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido.

Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp Kurjerio ir Gavėjo. 

Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“. 

Apie siuntos pristatymo proceso pasikeitimus Gavėjus informuosime SMS žinute vakare bei ryte prieš siuntos pristatymą. 

Procedūros pakeitimą planuojame taikyti iki kol bus atšauktas karantinas. 

Tikimės Jūsų supratimo bei atsakingo požiūrio į visuomenės sveikatą. Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų, jei tokių sukeltų pastarasis procedūros pakeitimas. Nuoširdžiai tikimės Jūsų visų supratimo ir palaikymo šioje nepaprastoje, greitai besikeičiančioje situacijoje. 

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos