Prekių pristatymas

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje dėl koronaviruso, siekiame sumažinti riziką savo klientams ir kurjeriams. Visa siuntų pristatymo informacija - žemiau:

Užsisakydami prekes, galite pasirinkti šiuos prekių atsiėmimo būdus:

1. Atsiimti prekes mūsų salone nemokamai. Galite atsiimti iš mūsų padalinių, įsikūrusių Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Po apmokėjimo už prekes gavimo, sandėlyje esančios prekės suruošiamos per keletą valandų. Jei prekes turime kituose padaliniuose, jų atgabenimas į Jums patogų padalinį gali užtrukti iki 3 darbo dienų.

Jei prekių sandėlyje šiuo metu neturime, jų gavimo laiką deriname individualiai.

2. Pristatymas nurodytu adresu per DPD kurjerių tarnybą. Jei užsakymas užpildytas ir apmokėjimas gautas iki 15 val., užsakytos prekės bus pristatytos jau kitą darbo dieną. Jei užsakymas pateiktas ir apmokėtas vėliau, prekės pristatomos per 2 darbo dienas.  Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.  Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

  • Prekių pristatymas yra nemokamas, įsigyjant prekių už 70€ su PVM ir daugiau.
  • Jei užsakymo suma mažesnė nei 70€ su PVM, prekių pristatymo kaina yra 3,99€ su PVM.
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 21€ su PVM pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti. Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

Jei prekių sandėlyje šiuo metu neturime, jų gavimo laiką deriname individualiai.

Siuntų pristatymo tvarka ekstremaliosios situacijos metu

DPD

Visą aktualią informaciją susijusią su siuntų pristatymo pasikeitimais dėl COVID-19 galite sekti www.dpd.lt puslapyje skiltyje KORONAVIRUSAS.

VENIPAK

Visą aktualią informaciją susijusią su siuntų pristatymo pasikeitimais dėl COVID-19 galite sekti www.venipak.lt puslapyje skiltyje KORONAVIRUSAS.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos