DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Mokėjimo būdai

Šiuo metu galite užsakymų apmokėjimą galite pasirinkti iš šių būdų:

  • Bankiniu pavedimu. Rekvizitai Jums bus pateikti po užsakymo patvirtinimo, taip pat atsiųsti Jūsų nurodytu el. paštu. Jūsų užsakymą pradėsime vykdyti iškart, kai apmokėjimas bus matomas mums. 
  • Tiesiogiai per Lietuvos el. bankininkysčių sistemas (atlikus apmokėjimą, gauname patvirtinimą iškart ir pradedame vykdyti Jūsų užsakymą).
  • Apmokėjimas prekių atsiėmimo parduotuvėje metu. Apmokėsite Jums patogiu būdu. Atlikus užsakymą, rezervuojame prekes. Atvykti atsiimti galite gavę pranešimą apie paruoštą užsakymą. Sustabdyta karantino metu!

Jau netrukus taip pat galėsite atsiskaityti MasterCard ir Visa kortelėmis.

Jei turite klausimų ar reikia pagalbos dėl apmokėjimo būdo, susieikite su mumis!

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos