DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Vaizdo stebėjimo sistemos

Apsaugos kameros pasitarnauja tiek vidaus, tiek kiemo, tiek didelių teritorijų apsaugai ir sekimui. Pagal poreikius suderinus vaizdo kameras ir reikiamus priedus, galėsite patogiai peržiūrėti vaizdus įvairiuose įrenginiuose. Technologijų galimybės labai plačios: vaizdo kameros puikiai perteikia vaizdą tamsoje, gali būti valdomos nuotoliniu būdu, turėti ypač galingą vaizdo pritraukimą, gali būti su integruotais mikrofonais, veikti WiFi tinkle bei turėti daugybę kitų funkcijų. Mūsų asortimente - visi reikiami priedai patogios vaizdo stebėjimo sistemos sumontavimui: vaizdo įrašymo įrenginiai, komutatoriai, kietieji diskai.  Padėsime išsirinkti optimaliausią sprendimą. Siūlome aktualiausius vaizdo stebėjimo tipus: 

  • IP VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMOS  - naujausia ir sparčiai populiarėjanti technologija. IP vaizdo kameros veikia kompiuteriniu tinklu ir perduoda vaizdą bei garsą skaitmeniniu būdu, užtikrina kur kas detalesnį vaizdą nei analoginės kameros.
  • HD-CVI VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMOS - pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, ypač puikiai tinkančias atnaujinti seną analoginę sistemą ir išgauti kur kas geresnę vaizdo kokybę.

Filtrai
Rikiavimas

Aktyvūs filtrai

Kaina:
16,94 €
14,00 € be PVM
Kaina:
3,73 €
3,08 € be PVM
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos