DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Bekontaktis kūno temperatūros matavimas

Bekontaktis kūno temperatūros matavimas skirtas žmonių srauto vietose nustatyti asmenis, kurių kūno temperatūra viršiją įprastą: parduotuvėse, viešosiose erdvėse, oro uostuose, darbovietėse. Tikslios ir patikimos Dahua sukurtos termovizinės sistemos, iš kurių galime pasiūlyti sprendimus:

  • Nedidelio žmonių srauto bekontaktiniam temperatūros matavimui - paprastai instaliuojama įeigos kontrolės sistema, kuri ypač tinka darbuotojų atpažinimui ir jų kūno temperatūros nustatymui, taip pat tinkama parduotuvėse, paslaugų teikimo vietose besilankančių žmonių temperatūrai fiksuoti.
  • Didelio žmonių srauto kūno temperatūros kontrolė viešosioms erdvėms. Itin tiksli sistema, galinti apdoroti iki 1000 žmonių per valandą srautą.

Daugiau sužinokite apie technologiją įraše bekontaktis žmonių temperatūros matavimas.

Mažiau
Bekontaktis kūno temperatūros matavimas skirtas žmonių srauto vietose nustatyti asmenis, kurių kūno temperatūra viršiją įprastą: parduotuvėse, viešosiose erdvėse, oro... Daugiau
Filtrai
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos