DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

ALES barjerai

ALES infraraudonųjų spindulių barjerai pasižymi mažumu ir ilgu veikimo nuotoliu. 4 ypač maži lęšiai generuoja dvigubus spindulius, kurie išdėstyti paraleliai. Šie barjerai parduodami komplektais, paruošti montavimui, komplektą sudaro siųstuvas ir imtuvas. Dėl savo matmenų šie barjerai gali būti montuojami kampuose, stulpų viršuje, ant sienų ir pan. Apsaugomas nuotolis gali būti 160 arba 250 m. Barjerų korpusai yra ypač kruopščiai užsandarinti, apsaugoti nuo drėgmės ir dulkių.

Filtrai
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos