DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

SADRIN barjerai

SADRIN - infraraudonųjų spindulių barjerų serija, ypač tinkanti durų, praėjimų, langų apsaugai. Elegantiško dizaino korpusas, pagamintas iš anoduoto aliuminio, yra atsparus ir tvirtas, labai ilgaamžiškas. Barjero dangtelis pagamintas iš atsparaus polikarbonato. Dėl kompaktiškumo ir lengvumo, barjerai gali būti naudojami įvairiose nišose, sunkiai pastebimi. Šie IR barjerai tinka apsaugojimui tiek vieno lango, teik langų serijos. 

Filtrai
Rikiavimas

Aktyvūs filtrai

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos