DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Evakuacinė sistema

Norint išvengti pavojaus, visuomeniniuose pastatuose esančių žmonių gyvybei, turi būti privalomai taikomos evakuacinės sistemos. Kilus gaisrui ar panikos atveju išėjimai iš pastatų turi užtikrinti saugią visų žmonių evakuaciją.

Evakuacinė sistema Inim Harper - valdymo centralės, avarinis apšvietimas, evakuacinis apšvietimas, evakuaciniai ženklai. Visi reikiami priedai.
Šios sistemos gaminiai yra užsakomi pagal poreikį - kviečiame kreiptis mūsų kontaktais

Filtrai
Kaina
Rikiavimas

Aktyvūs filtrai

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos