DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

CO nuotėkio aptikimo sistema

CO nuotėkio aptikimo sistema automobilių stovėjimo aikštelėms iš Cofem, s. a.

Cofem, s. a. – jau daugiau nei 45 metų patirtį turinti Ispanijos įmonė, kurianti aukštos kokybės, sertifikuotus gaisrinės apsaugos produktus.

Asortimente CO nuotėkio aptikimo centralės nuo 1 iki 4 zonų. Galimas jungiamų daviklių kiekis prie 1 zonos centralių gali būti 10 arba 20 vnt. Prie 2, 3 ir 4 zonų centralių maksimalus daviklių kiekis 25 vnt.

Filtrai
Kategorijos
Kaina
Rikiavimas

Aktyvūs filtrai

Kaina:
35,03 €
28,95 € be PVM
Kaina:
58,81 €
48,60 € be PVM
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos