DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Centralės ir jų priedai

Konvencinės priešgaisrinės sistemos centralės Inim SmartLine. Šių centralių privalumas - galimybė plėsti net iki 36 zonų, kiekvienai zonai pajungiant iki 30 jutiklių. Palaiko 4 nuotolinio valdymo kartotuvo paneles. Asortimente rasite reikiamas išplėtimo plokštes, gaisro gesinimo plokštes, nuotolinio valdymo kartotuvus, maitinimo šaltinius.

Filtrai
Kaina
Rikiavimas

Aktyvūs filtrai

Kaina:
182,95 €
151,20 € be PVM
Kaina:
235,30 €
194,46 € be PVM
Kaina:
1 122,88 €
928,00 € be PVM
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos