DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantino sąlygas dėl koronaviruso (Covid-19) grėsmės, rekomenduojame prekes užsisakinėti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eproma.lt. Taip pat užsakymai priimami bei reikiamos konsultacijos teikiamos telefonu ir elektroniniais laiškais. Prekių atsiėmimas iš sandėlio vykdomas tik suderinus iš anksto ir sulaukus patvirtinimo, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui tam skirtoje vietoje.  Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per kurjerius, kuris vyks įprastine tvarka.

Mes vykdysime visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 26 metus.

Prašome būti atsakingais ir vengti tiesioginio kontakto su mūsų vadybininkais, sandėlio darbuotojais bei kitais mūsų klientais ir kolegomis. Dėkojame už supratingumą!

Laikikliai ir kronšteinai

Tvirtinimo detalės komplektuojamos atskirai prie vaizdo kamerų, priklausomai nuo įrengimo specifikacijos bei kameros tipo: laikikliai prie lubų ir sienų, laikikliai ant stulpo, ant kampo, tinkami naudojimui viduje ar lauko sąlygoms. Kiekvienos vaizdo kameros informacijoje pateikiame tai kamerai tinkamus komplektavimui priedus. Daugiau apie laikiklius galite sužinoti straipsnyje "Vaizdo kamerų laikiklių ir aksesuarų pasirinkimas".

Filtrai
Kaina
Rikiavimas

Aktyvūs filtrai

Kaina:
3,73 €
3,08 € be PVM
Kaina:
14,52 €
12,00 € be PVM
Kaina:
14,52 €
12,00 € be PVM
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos