Apie mus

 

UAB "EPROMA" saugos technologijų srityje dirba jau nuo 1993m. Per tą laiką susiformavo įmonės darbo tradicija - nuolatos rūpintis savo klientu. Mūsų firma konsultuoja projektuoja, parduoda, diegia bei aptarnauja:

  

  • apsaugos signalizacijos sistemas,

  • priešgaisrinės signalizacijos sistemas,

  • vaizdo  stebėjimo sistemas,

  • įeigos  kontrolės sistemas,

  • kompiuterinius tinklus,

  • viešbučių  spynų sistemas,        

  • prekių apsaugos sistemas,

  • automobilių  signalizacijos įrangą.

 

Įmonės veikla vykdoma Lietuvos teritorijoje ir už jos ribų. Siekdami pagerinti savo klientų ir partnerių aptarnavimo lygį 2003m.  įkūrėme filialą Vilniuje. 2009 m. Kaune buvo atidarytas naujas APSAUGOS SISTEMŲ CENTRAS. Tai didžiausias apsaugos sprendimų salonas regione.

UAB 'EPROMA' yra asociacijos AVG (Apsaugos verslo grupė) narė, kurios gretose aktyviai dalyvauja sprendžiant problemas susijusias su efektyvių apsaugos priemonių kūrimu bei realizavimu.

Mūsų paslaugų ir produkcijos užsakovai bei vartotojai yra ne tik privatūs asmenys, bet ir pramonės įmonės, statybinės organizacijos, projektavimo institutai, prekybos centrai, viešbučiai, degalinės, oro uostai. Siūlomi techniniai sprendimai sėkmingai įgyvendinti: AB 'Kauno Energija', AB 'Lietuvos Telekomas', Koncerne 'Alga', AB 'Marijampolės Pieno Konservai', AB 'Žemaitijos pienas', VĮ 'Pieno Tyrimai', VĮ ’Valkininkų miškų urėdija’, AB 'Sanitas', Vytauto Didžiojo Universitete, Kauno Technologijos Universitete, Kauno Medicinos Universitetinėse Klinikose, UAB ‘Malsena’, AB 'Kausta', Pravieniškių SR PDK, Krašto Apsaugos Ministerijos objektuose, IKI prekybos sistemoje, Vilniaus Savivaldybėje, 'Lukoil Baltija' degalinėse, Tarptautiniame Palangos Oro Uoste ir kitose įmonėse bei organizacijose.

UAB 'EPROMA' tikslas - pasiūlyti ir įgyvendinti optimalius apsaugos sistemos techninių sprendimų projektus, laikantis nustatytų projektavimo standartų  ir aukščiausių kokybės reikalavimų. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva - išskirtiniai UAB "EPROMA" ypatumai.

Įmonėje dirba kvalifikuoti bei atestuoti specialistai,  kurie nuolatos  tobulina savo įgūdžius ir žinias Lietuvoje ir užsienyje. Tai padeda užtikrinti patikimą  žmonių, patalpų ir vertybių  apsaugą. UAB 'EPROMA'  naudojama naujausia techninė - technologinė projektavimo, montavimo bei darbų kontrolės įranga ir prietaisai garantuoja reikiamų paslaugų kokybę. Tai patvirtina LR Aplinkos ministerijos atestatas Nr.1406, suteikiantis teisę atlikti įvairių apsaugos sistemų projektavimo ir montavimo darbus ypatingos paskirties objektuose. Atliekame priešgaisrinių sistemų techninį patikrinimą bei priežiūrą. (licencija nr. 0056).

Kiekvienai sistemai gamintojas ir instaliuotojas suteikia garantiją. Gedimų atveju, aptarnaujantys specialistai, pašalins gedimą, visoje Lietuvoje, bet kuriuo paros metu. Tereikia paskambinti į budintį mob. telefono numerį ir atsiliepęs darbuotojas patars jums kaip  elgtis  esamu momentu iki atvyks aptarnaujantys specialistai.

UAB "EPROMA" bendradarbiauja su užsienio kompanijomis: INIM, Vivotek, Micro Digital Chateau, Yoko, Smart Cabling & Transmission, Sice Cables, DSC, ID Teck, GSP Systems, Maxhunt, Tu Shing Electronic, 4 NSYS, Xiamen Leading Potic. Įmonė stengiasi, kad inovacinės ir modernios technologijos kuo greičiau pasiektų Lietuvos vartotoją. Be to, visiems darbams, paslaugoms ir produkcijai taiko lanksčią nuolaidų sistemą.

 

 Licencija Sertifikatas


Valiuta Lt

Prekių krepšelis

(tuščia)

Prekių palyginimas

Pasirinkite prekes, kurias norite palyginti.
Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt